Contact

Contact

Neem contact met ons op

Meer weten over het jaartraject van Space for Grace?
Neem contact op met Suzan of Johannes van Hoe Dan Wel.

Meer weten over het verdiepingstraject van Space for Grace?
Neem contact op met Hermen van Huis van Dominicus.

Het team

Suzan Doodeman

Hoe dan wel
Begeleider jaartraject
suzan@hoedanwel.nl
06-44648329

Johannes van de Akker

Hoe dan wel
Begeleider jaartraject
johannes@hoedanwel.nl
06-45792862

Jorien Copier

Kaski Onderzoekscentrum
monitoring projecten
jorien.copier@ru.nl

Hermen van Dorp

Huis van Dominicus
Begeleider verdiepingstraject
hermen.van.dorp@huisvandominicus.nl
06-12240600

Erik Borgman

Huis van Dominicus
Begeleider verdiepingstraject
E.P.N.M.Borgman@tilburguniversity.edu
06-45792862

Pieter Vandercasteele

Porticus
Programma manager porticus
p.vandecasteele@porticus.com

Laetitita van der Lans

De Zalige Zalm
Communicatie en verdieping
Laetitia@dezaligezalm.nl
06-45099906